Drogi Kliencie, Słuchaczu, Gościu naszej strony!

Zespół muzyczny "CzaCza", to duet damsko - męski Klaudia i Roman. Nie jesteśmy zespołem, dla którego muzyka jest tylko zarobkiem. Dla nas jest to pasja, codzienność, radość i samorealizacja. W każdą imprezę wkładamy całe nasze serca i siły.

Dbamy o szczegóły, zabawiamy, nawiązujemy kontakt z publicznością. Potrafimy dostosować się do wymagań Klienta, tak by wydarzenie, którego mamy przyjemność być świadkiem, było udane i niezapomniane.
Posiadamy bogaty repertuar utworów. Są to zarówno piosenki starsze, jak i nowsze; biesiadne, disco-polo, pop, ballady, tanga, walce…Zatem każdy znajdzie coś dla siebie. Wykorzystanie oryginalnych podkładów mp3 zapewnia ich wysoką jakość i profesjonalizm wykonania.

Podczas wesela prowadzimy konkursy i zabawy (na życzenie klienta).
Jesteśmy w posiadaniu dobrej klasy sprzętu nagłaśniającego i efektów świetlnych.

Gdy zaśpiewamy, nikt nie usiedzi na miejscu!

Zapraszamy!

Klaudia

Klaudia jest studentką muzykologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończyła ognisko muzyczne w klasie fortepianu. Jest laureatką wielu konkursów i przeglądów wokalnych, zdobyła między innymi dwukrotnie nagrodę główną w ogólnopolskim konkursie piosenki „Śremsong”. Była wokalistką takich zespołów jak „Zespół LO Śrem”, „No Way Down”, czy „Hashtag”. Działa w zaniemyskim Ośrodku Kultury jako instruktor wokalny, a także zasiada często jako członek jury w dziecięcych i młodzieżowych konkursach wokalnych.

Roman

Roman ukończył szkołę muzyczną w Poznaniu. Jako nastolatek wraz z kolegami założył zespół muzyczny, w którym grał na gitarze basowej i śpiewał. Potem przez wiele lat grał zawodowo w Orkiestrze Reprezentacyjnej Wojsk Lotniczych na puzonie, kontynuując równolegle współpracę ze swoim zespołem i grając na różnego rodzaju dancingach w ówczesnych: poznańskiej „Markietance”, swarzędzkim „Swarożycu” oraz w restauracji WZ, Adria, Arkadia, Wrzos i Hotelu Poznań…. Wieloletnie doświadczenie i przygotowanie zawodowe pozwala realizować oprawę muzyczną wesela na bardzo wysokim poziomie.

 

Wersje demonstracyjne utworów znajdziesz w zakładce „Tak śpiewamy”, a w zakładce „Kontakt” znajdziesz do nas namiary.

Umów się na spotkanie już dziś, abyś mógł nas lepiej poznać i posłuchać na żywo.

Do zobaczenia!